2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Birkózás: az Eb-re készülő Kiss Balázs még nem gondol a búcsúra
2021. Április 23. 09:28, péntek | Bulvár

Varsóban bizonyítaná, hogy 38 évesen is megvan benne a kurázsi ahhoz, hogy felvegye a versenyt a világ legjobbjaival:

BIRKÓZÁS  Meghívásos verseny Dunaújváros
2014. Július 01. 08:51, kedd | Helyi sport

BIRKÓZÁS Meghívásos verseny Dunaújváros

14 egyesület több mint 100 versenyzője lépett szőnyegre Dunaújvárosban, ahol képviseltették magukat a TSC birkózók is

Birkózás Junior szabadfogású és női OB
2014. Június 02. 09:23, hétfő | Helyi sport

Régen látott nagy mezőnyök jelentek meg a szabadfogású junior országos bajnokságon az impozáns szigetszentmiklósi új sportcsarnokban

2012. Április 22. 15:54, vasárnap | Helyi sport

Dobogós Tatabánya

A hétvégén ismét nagy nyüzsgés volt a tatabányai sportcsarnokban a Birkózó Diákolimpia lll. és a lV. korcsoportos ifjú versenyzőknek. (Képünkön: a Tatabánya SC edzője, Turák Pál)

2012. Március 09. 14:17, péntek | Sport

Magyar ezüstérem született a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel ezüstérmet szerzett a szabadfogásúak 120 kilogrammos kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján.

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.

2012. Március 01. 07:17, csütörtök | Sport

Hat újonc került be az Eb-csapatba

Március 6-án, kedden kezdődik a hatnapos birkózó Európa-bajnokság a belgrádi Arena Sportcsarnokban.

2012. Február 03. 07:57, péntek | Sport

4-5 éremesélyest is vihet Londonba a szövetség?

A jelenlegi kettő mellé további 3-4 olimpiai kvóta megszerzésében bízik Struhács György, a kötöttfogású birkózók kapitánya, aki ugyanakkor értetlenül áll a kvalifikációs versenyek időpontja és lebonyolítási rendje előtt.

2011. November 23. 09:48, szerda | Helyi sport

Diák II. kötöttfogású OB

Kitűnő körülmények között rendezte meg az ESMTK a 2011.évi diák II. kötöttfogású országos bajnokságot.

2011. Október 12. 14:22, szerda | Helyi sport