Városlista
2026. július 1, szerda - Annamária

Hírek

2018. December 30. 10:30, vasárnap | Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu

35 millió forintnyi marihuánát találtak egy furgonban Tompán

35 millió forintnyi marihuánát találtak egy furgonban Tompán

Több mint húsz kilogramm marihuánát találtak egy kisbuszban a tompai határátkelőhelyen, a kábítószer feketepiaci értéke 35 millió forint - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.

A NAV pénzügyőrei egy szerb kisbuszt ellenőriztek előbb rutinszerűen, majd alaposabban, aminek eredményeként az üzemanyagtartályból, az üzemanyagba merítve, 41 vákuumfóliába csomagolva került elő a marihuána - olvasható a NAV közleményében.

Az Országos Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon azt közölte, hogy a busz vezetője, egy 36 éves szerb férfi ellen kábítószer birtoklása miatt büntetőeljárás indult, és az illetőt őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld

Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden

Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.

2026. Július 01. 06:00, szerda | Belföld

Hőség - Magyar Péter: csak a legszükségesebb célokra használjuk a vezetékes ivóvizet!

Magyar Péter miniszterelnök kedd esti Facebook-üzenetében arra kért mindenkit, hogy a következő napokban csak a legszükségesebb célokra használja a vezetékes ivóvizet.

2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban

Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak

2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld

Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében

Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.