Városlista
2025. február 11, kedd - Bertold

Hírek

2021. December 22. 17:09, szerda | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

A fővárosban fogták el egy hévízi lottózó kirablóját

A fővárosban fogták el egy hévízi lottózó kirablóját

A fővárosban, a népligeti buszpályaudvaron fogták el a rendőrök azt a román férfit, aki Hévízen kirabolt egy lottózót - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon kedden.

A rendőrség ügyeletére múlt pénteken érkezett bejelentés, hogy egy kapucnit és fekete maszkot viselő férfi bement egy hévízi lottózóba, ahol rátámadt a pult mögött tartózkodó női alkalmazottra. A nő a dulakodás közben a földre került, ekkor az elkövető a pult felső fiókjában lévő készpénzt magához vette.

Az alkalmazott megpróbálta visszatartani az elkövetőt, de a támadó a pénzzel sietve elmenekült. A nő megnyomta a pánikgombot, a riasztás nyomán az üzlet tulajdonosa értesítette a rendőrséget.

A rendőrök az adatgyűjtés során jutottak el a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 47 éves, román állampolgárságú férfihoz, akit szombaton Budapesten, a népligeti autóbusz-pályaudvaron fogtak el.

A Zalaegerszegi Járásbíróság kedden elrendelte a rablással gyanúsított férfi letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek

ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt

Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt

2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek

Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták

A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi

A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Rendőrre támadt karddal egy férfi

A Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.