Hírek
2020. Május 04. 07:24, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezik a képviselők
A képviselők hétfőn várhatóan újra a koronavírus-járvány kezelésével összefüggésben tesznek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
A házelnök napirendi javaslata alapján az ötnapos ülés 13 órakor a tűzoltóság napjára történő emlékezéssel kezdődik, amit napirend előtti felszólalások követnek.
Az azonnali kérdésekre és interpellációkra ezúttal is két-két óra áll rendelkezésre, utóbbiak azonban várhatóan most sem hangoznak el tekintettel a veszélyhelyzetre.
A parlament kedden, szerdán és csütörtökön - összesen tizenöt javaslat tárgyalásával - folytathatja ülését, amely május 11-én, hétfőn érhet véget, amikor újra azonnali kérdések és válaszok hangozhatnak el két órában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
