Hírek
2020. Május 18. 09:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezik a képviselők
A képviselők hétfőn is két órában tehetnek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
A parlament négynapos üléssel folytatja munkáját a következő két hétben. A házelnök javaslata alapján az ülés hétfőn 13 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, ezt a napirend elfogadása, majd az azonnali kérdések és az interpellációk követhetik két-két órában.
A Ház kedden huszonegy előterjesztésről szavaz, szerdán pedig a különleges gazdasági övezetek kialakításáról és az egyszer használatos műanyagok forgalomba hozatalának betiltásáról is tárgyal.
A hétfőn kezdődő ülés várhatóan május 25-én, hétfőn ér véget, amikor újra azonnali kérdések hangozhatnak el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 16:00, kedd | Belföld
Duna House: Nyugat-Magyarországon a panellakások átlagos négyzetméterára csaknem 30 százalékkal nőtt egy év alatt
2026. Május 19. 13:00, kedd | Belföld
Hosszabb nyitva tartással készül a NAV a bevallás utolsó napjaira
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
