Városlista
2025. május 17, szombat - Paszkál

Hírek

2011. Október 03. 14:29, hétfő | Kék hírek
Forrás: MTI

A lángok martalékává vált a volt bábszínház épülete

Leégett a budapesti Népligetben a volt bábszínház épülete, személyi sérülés nem történt, a tűz okát vizsgálják – tájékoztatta az MTI-t a Fővárosi Tűzoltóság videó csoportjának sajtóügyeletese hétfő éjjel.

Szabadi Bálint elmondta, hogy a tűzoltók kiérkezésekor a 250-300 négyzetméteres faszerkezetű épület teljes terjedelmében égett. A lángokat 30 tűzoltó négy sugárral fél óra alatt eloltotta. A tűz okát tűzszakértő vizsgálja – tette hozzá. (pr)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek

Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat

Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta

2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték

A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.

2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Kék hírek

ÉKM: újabb 10 milliós bírság a horrorkaravánokra

Egy hét alatt csaknem tízmillió forint bírságot szabtak ki az Építési és Közlekedési Minisztériumhoz (ÉKM) tartozó Közlekedési Hatóság munkatársai autószállító járművekre. A leggyakoribb szabálytalanság a túlsúly volt

2025. Április 28. 07:56, hétfő | Kék hírek

Hárman meghaltak az M1-es autópályán történt balesetben, Herceghalomnál

Három férfi a helyszínen életét vesztette, egy pedig megsérült az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán vasárnap történt balesetben Herceghalomnál - közölte az Országos Mentőszolgálat az MTI érdeklődésére vasárnap délután.