Hírek
2012. Március 19. 14:21, hétfő |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
A nagy rivális Flyers szakította meg a Penguins győzelmi sorozatát

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 154. játéknapján a Philadelphia Flyers a hosszabbításban törte meg a Pittsburgh 11 mérkőzésesre nyúló győzelmi szériáját.
Kilenc tizedmásodpercen múlt, hogy a tizenegy mérkőzés óta veretlen Pittsburgh nem jutott el a szétlövésig Philadelphiában a Flyers elleni pennsylvaniai rangadón: a hosszabbítás utolsó pillanataiban Scott Hartnell góljával nyert a Philly, amely 0–2-ről állt fel s harcolta ki a ráadás öt percet.
Hartnell a rendes játékidőben is betalált, akárcsak Kimmo Timonen. A február 19. óta először veszítő Pingvinek góljait Jevgenyij Malkin és Craig Adams szerezte.
„Igazi playoffmeccs volt, és nem lepődnék meg, ha a rájátszás első fordulójában összefutna a két csapat. Egy pontot hoztunk rajtuk, nem mindegy, kié lesz a hazai pálya” – mondta Hartnell.
A hangulatot Sidney Crosby jelenléte is fokozta, a philadelphiai „közellenség” még pályára sem lépett, amikor már pocskondiázták a szurkolók, amikor pedig először a jégre került, óriási hangzavar támadt. A 40 mérkőzéses kihagyás utáni visszatérését követő két meccsen öt gólpasszt adó kanadai ezúttal nem szerzett pontot.
„Nem hiszem, hogy rosszul játszottunk, de én még nem vagyok csúcsformában. A korábbi meccseken nagyon együtt volt a csapat, erre lehet építeni” – mondta Crosby.
A Chicago az újonc Andrew Shaw két góljának is köszönhette, hogy 5–2-re legyőzte a Washingtont, és ezzel sorozatban a harmadik győzelmét aratta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 10. 07:14, kedd | Sport
Azeri-magyar - Tóth Balázs kezd a magyar kapuban
A kapus Tóth Balázs személyében újoncot avat a magyar labdarúgó-válogatott kedden Bakuban, az Azerbajdzsán elleni barátságos mérkőzésen.
2025. Június 09. 21:29, hétfő | Sport
Fiatal, Gyors, és Elszánt - Mira újra a pályán!
Autocross versenybeszámolók a 16 éves Mihalik Mirától.
2025. Június 09. 08:10, hétfő | Sport
Férfi kézilabda NB I - A hazai pálya átkát megtörve bajnok a Veszprém
A Veszprém nyerte a férfi kézilabda NB I-et, mivel házigazdaként 34-31-re legyőzte a Szegedet a döntő harmadik, vasárnapi mérkőzésén, így a finálé 2018-as bevezetése óta elsőként ünnepelhetett hazai pályán.