Városlista
2026. június 4, csütörtök - Bulcsú

Hírek

2022. Február 03. 09:57, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/fotó: Mihádák Zoltán

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban, a feltételezett elkövetőket három órán belül elfogták - közölte a rendőrség csütörtök hajnalban.

A Police.hu oldalon olvasható tájékoztatás szerint a rendőrök egy bejelentés alapján szálltak ki egy Kőbányai úti társasházba.

A bántalmazott 67 éves férfi nem mutatott életjeleket, ezért a rendőrök azonnal megkezdték újraélesztését, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni az életét - olvasható a közleményben.

Az elsődleges adatok alapján a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a Budapesti Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés gyanúja miatt indított nyomozást. A bejelentéstől számított három órán belül elfogták a bűncselekménnyel összefüggésbe hozható két férfit, elszámoltatásuk folyamatban van - írta a Police.hu.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld

Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését

Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni

2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld

Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3

2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld

Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről

Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.

2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld

Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában

Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.