Hírek
2011. Augusztus 28. 07:29, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Anya és két lánya támadott

Anya és két lánya esett neki egy nőnek Kaposváron – csoportos garázdaság miatt indított eljárást a rendőrség.
Csoportos garázdaság miatt indult büntetőeljárás a Kaposvári Rendőrkapitányságon egy nő és két lánya ellen. A gyanú szerint Kaposváron, a Honvéd utcában bántalmaztak egy asszonyt, aki könnyebb sérüléseket szenvedett. Bíró Gábor, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője pénteken közölte: a bántalmazás kiváltó oka vélhetően a két család gyermekei között lévő rossz viszonyra vezethető vissza. (lm)
sonline.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.