Hírek
2011. Október 24. 10:20, hétfő |
Helyi sport
Forrás: carbonexkc.com
Az MKSZ – ben végzett munka, nem mehet a tatabányai kézilabda kárára
Bódi Dezső kézilabdával ünnepelt.
Miután beválasztották a Magyar Kézilabda Szövetség új, nyolc tagú elnökségébe - és végzett a szövetségben - barátaival megnézte az MKB Veszprém - Csehovszki Medvegyi Bajnokok Ligája mérkőzését a televízióban. Szurkolt a magyar csapat sikeréért.
A Tatabánya Carbonex KC társadalmi elnöke rengeteg gratuláló telefonhívást és sms – t kapott szombaton délután. – Örülök és köszönöm mindenkinek, mert ez egy csapatmunka érdeme. Ezúton is köszönöm a gratulációkat. Megpróbálok megfelelni az elvárásoknak, ennek a feladatnak is. – mondta érdeklődésünkre, telefonon Bódi Dezső.
Az új elnökség még szombaton megtartotta első, rövid ülését. Az már most biztos, hogy a későbbiekben hét bizottság működik majd. Hogy Bódi Dezső melyik bizottság mellett dolgozik majd, az két – három héten belül derülhet ki.
Bódi Dezsőt egyetlen tartózkodással választották a nyolc tagú elnökségbe. Ő maga volt, aki tartózkodott a voksoláskor. – A magyar kézilabdáért kell dolgoznom, dolgoznunk. Az biztos, hogy meg kell osztani az időmet, a munkát. A szövetségben végzett munkám nem mehet a tatabányai kézilabda kárára. – mondta a tatabányai társadalmi elnök. Hozzátette: az első „igazi” elnökségi ülésig a háttér munkák zajlanak majd. Ami biztos, hogy elő kell készíteni a TAO - pályázatok elbírálását. Ez mellett külön kiemelték az első ülésen, hogy azoknak a csapatoknak is segítséget kell nyújtani, ahol a háttér jelenleg nem megfelelő.
- Szeretnék megfelelni a kihívásnak és a feladatnak. A szűkített elnökség a felelősségünket is felerősíti. Nekünk, megválasztott tagoknak bizonyítanunk kell, hogy a mi munkánk elég és megfelelő. Nem sérülhet az eddig elvégzett munkából semmi. Egy biztos, gyorsan és hatékonyan kell lépnünk. – mondta az MKSZ elnökségi tagja, Bódi Dezső.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr
A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
