Városlista
2025. június 25, szerda - Vilmos

Hírek

2023. Március 19. 14:42, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Balesetben meghalt egy fiatal nő Várpalota és Ősi között

Balesetben meghalt egy fiatal nő Várpalota és Ősi között

Balesetben meghalt egy fiatal nő Várpalota és Ősi között vasárnap hajnalban - közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Bartók Judit tájékoztatása szerint Ősi közelében egy személyautó lesodródott az útról, fának csapódott, majd a tetejére borult.

A gépkocsi hátsó ülésén utazó 24 éves nő - aki nem használta a biztonsági övet - kirepült az autóból és a helyszínen életét vesztette.

A sofőrnél az alkoholszonda pozitív eredményt mutatott, őt a rendőrök őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatták ki - tette hozzá a szóvivő.

Fotó: Rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 24. 12:56, kedd | Belföld

Változás július 1-től: évente 120 napot lehet alkalmi és idénymunkában dolgozni

Havonta átlagosan 300 ezren dolgoznak egyszerűsített foglalkoztatással, őket és munkáltatóikat is érinti a július 1-jei változás.

2025. Június 24. 07:27, kedd | Belföld

Két nemzetközi szakmai díjra jelölték a Magyar Zene Házát

Két rangos európai múzeumi díjra jelölték a Magyar Zene Házát, amely nemcsak különleges építészete, hanem tartalmi és közösségi megközelítése miatt is felkeltette a nemzetközi múzeumi szakma figyelmét.

2025. Június 24. 07:18, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Meghaladta a 2 milliót a Voks válaszadóinak a száma

Orbán Viktor szerint mindannyian büszkék lehetünk, a papíralapú szavazatok száma meghaladta a 2 milliót a Voks 2025 szavazáson.