Hírek
2019. Június 11. 18:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Befejeződött az M1-es autópálya felújítása Tatabánya térségében
Véget ért a március óta tartó burkolatfelújítás az M1-es autópályán, Tatabánya óvárosi és újvárosi lehajtója között - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-t.
A következő napokban elbontják a felújításhoz kiépített tereléseket a pálya mindkét oldalán, a munkálatokat csütörtökön fejezik be.
A terelések elbontása alatt az 54-es és 61-es kilométerszelvények között szerdán 9 és 13 óra között egy sávon haladhat majd a forgalom sebességkorlátozás és mozgó forgalomterelés mellett.
Csütörtökön a Budapest felé vezető oldalon 9 és 16 óra között - sebességkorlátozás mellett - szintén egy sávra irányítják majd a forgalmat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
K&H ifjúsági index: a fiatalok idén átlagosan 51 ezer forintot terveznek karácsonyi ajándékokra
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől
2025. December 14. 09:01, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az ajkai az ország egyik legversenyképesebb kórháza
Az Ajkai Magyar Imre Kórház az ország egyik legversenyképesebb intézménye, amely az elmúlt négy esztendőben több mint 5 milliárd forinttal gazdagodott
2025. December 14. 09:00, vasárnap | Belföld
Mohácson tartott gyűlést a DPK
Az összefogás és a béke iránti elkötelezettségre buzdították hallgatóságukat a Digitális Polgári Körök (DPK) Mohácson rendezett háborúellenes gyűlésének felszólalói szombaton.
