Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2017. Június 05. 18:27, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: mti illusztráció

Belefulladt egy 19 éves fiú a Balatonba

Belefulladt egy 19 éves fiú a Balatonba

Belefulladt egy 19 éves fiú a Balatonba vasárnap, a holttestét Balatonlelle partjára sodródva találták meg. A fiatalember társát a vízirendőrök mentették meg

- tájékoztatta a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-t. Méhes Dóra emlékeztetett arra, hogy vasárnap a feltámadó viharos szélben mintegy 50 embert kellett kimenteni a Balatonból.

A szóvivő elmondta: a vízirendőrök Balatonlellénél, a parttól távol segélykiáltást hallottak, majd odaérve kihúztak a vízből egy 20 éves fiatalembert, akinek a társa már elmerült.

Az MTI úgy tudja, hogy a fiatalok labdáztak a vízben, amikor a viharossá váló déli szél besodorta labdájukat a tó közepe felé. Mindketten utánaúsztak, de a visszatéréshez az erősen hullámzó vízben nem maradt elég erejük. Egyikük elmerült, mielőtt megérkezett volna a segítség. Az eltűnt fiút hiába keresték, a holttestét hétfőn délelőtt sodorta partra a víz.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg

2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország

A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.