Hírek
2013. November 24. 05:00, vasárnap |
Sport
Forrás: InfoVárosok
Bevetik a szabadrúgás-sprayt
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség a szabadrúgás-spray használata mellett döntött a decemberi, marokkói klubvilágbajnokságon.
A játékvezető a sprayvel a szabadrúgások előtt meghúzhatja azt a vonalat – a labdától 9,15 méter távolságban –, ahol a védekező csapat játékosai sorfalat állhatnak. A vonal egy perc elteltével láthatatlanná válik.A FIFA elégedett volt a júliusi, törökországi U20-as és az egyesült arab emírségekbeli U17-es vb tapasztalataival. Előzőleg a sportág szabályalkotó testülete (IFAB) tavaly márciusban járult hozzá az újítás teszteléséhez.
A klub-vb december 11-én kezdődik az afrikai országban, a finálét december 21-én rendezik Marrákesben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában
Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon
Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül
2025. Április 30. 07:51, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Egygólos előnyt szerzett Londonban a PSG
A Paris Saint-Germain egygólos győzelmet aratott az Arsenal vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.
2025. Április 29. 07:34, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - Május 14-én este hétkor rendezik a döntőt
Május 14-én, 19 órakor rendezik a labdarúgó MOL Magyar Kupa döntőjét a Puskás Arénában a Ferencváros és a Paksi FC között - döntött a magyar szövetség versenybizottsága.