Hírek
2017. Április 24. 09:42, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Börtönbe akart drogot csempészni egy nő
Vádat emeltek az ellen a nő ellen, aki kábítószert próbált becsempészni a Budapesti Fegyház és Börtönbe.
Vádemelési javaslattal zárult T. Katalin 34 éves budapesti lakos ügye, aki 2015. október 1-én a Budapest XVIII., Pestlőrinci úti börtönbe egy küldeménybe rejtve kábítószert akart bejuttatni. A büntetés-végrehajtási intézetben történt ellenőrzésnek köszönhetően ez meghiúsult, a nőt ezt követően gyanúsítottként hallgatták ki.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Felderítő Főosztálya kábítószer-kereskedelem bűntett miatt folytatott eljárást T. Katalinnal szemben. A nyomozást a napokban fejezték be, és az ügyet vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészség részére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést

