Városlista
2026. február 19, csütörtök - Zsuzsanna

Hírek

2018. Június 12. 07:21, kedd | Belföld
Forrás: mti

Budapesten lép fel Nicki Minaj és Future

Budapesten lép fel Nicki Minaj és Future

A Papp László Budapest Sportarénban ad koncertet Nicki Minaj és Future 2019. február 25-én. A két világhírű hiphopelőadó a NickiHndrxx elnevezésű turné keretében érkezik Budapestre.

Nicki Minaj és Future közös turnéjukon 50 városba látogatnak el Észak-Amerikában és Európában. A turné első állomása Baltimore lesz szeptember 21-én, majd többek közt Torontóban, New Yorkban, Los Angelesben is fellépnek - közölték a szervezők hétfőn az MTI-vel

Az európai turné februárban indul München, Párizs, London érintésével, a budapesti lesz a negyedik koncert.

Nicki Minaj negyedik stúdiólemezét, a Queent augusztus 10-én adja ki. A turnén a régebbi, jól ismert slágerek mellett az új lemezről is hangzanak el dalok.

Nicki Minaj 2010-ben robbant be a köztudatba Pink Friday albumával. Pályafutása alatt 10 Grammy-díjra jelölték.

Future, eredeti nevén Nayvadius DeMun Wilburn amerikai rapper, dalszerző, producer. 2017-ben négy nagylemez után két hét különbséggel jelentette meg új albumait, a Future és a Hndrxx címűt.

A budapesti koncert szervezője a Danubius Music Produkciós Iroda.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben

Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

843 kilométer közút felújítását tervezik idén

A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.

2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld

Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél

2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került

Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába