Hírek
2021. Augusztus 19. 16:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Csak védettség igazolásával lehet gólyatáborokba menni
A gólyatáborok biztonságossá tételéért javaslatcsomagot állított össze a felsőoktatási intézményeknek az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM),
ebben alapszabályként szerepel, hogy a résztvevőknek és a szervezőknek igazolniuk kell a védettségüket.
Schanda Tamás, a tárca parlamenti és stratégiai államtitkára csütörtökön a Facebook-oldalán közölte: összeállítottak egy javaslatcsomagot az idei gólyatáborok megszervezéséhez és lebonyolításához, az ajánlásokat tartalmazó dokumentumot a felsőoktatási intézmények még a nap folyamán megkapják.
Az államtitkár közleményében egyúttal szorgalmazta, hogy minél többen oltassák be magukat a koronavírus ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
