2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2012. Február 20. 09:36, hétfő | Helyi sport

Csurgóra látogatott a Carbonex

Egyetlen percig sem volt kérdéses, hogy szombaton este a Tatabánya Carbonex KC megnyeri – e a Csurgó elleni rangadót.

Gál Gyula és Vedrad Hud ezen a mérkőzésen nem léphetett pályára, hiszen ez egy decemberről elhalasztott találkozó volt. Bodó Richárd pedig sérült kézzel volt ott a keretben. A fiatal játékost kedden meg is operálják.
Debre Viktor „nagyon húzott”, amikor Dénes János zavaró védekezésbe küldte pályára rögtön az első hazai támadásnál Csurgón. Ez a felállás remekül működött. Bakó Botond együttese nehezen találta az ellenszert.
A 7. percben 2 – 2 volt az állás, majd szépen lassan nőni kezdett a tatabányai előny. A 16. percre már 7 gólnál tartottak a Carbonexes fiúk, szemben a hazaiak kettő találatával.
A mérkőzés 19. percében „sort cserélt” Debre Viktor. Iváncsik, Kocsis, Rédei és Takács is beszállt a játékba.
Harminc perc játék után éppen kétszer annyi gólt szereztek a tatabányai fiúk, mint vendéglátóik, 8 – 16 volt az állás.
A második játékrész védésekkel indult. Mindkét oldalon hárított a kapus, majd egy labdaszerzés után Harsányi szerezte meg a félidő első gólját.
A 20. percben tíz gólra nőtt a különbség. A hajrára 14 – 24 – el fordultak a csapatok.
A 30. percben már állva tapsolt a kispad és a tatabányai szurkoló sereg is, hiszen 20 – 29 – re nyert a Tatabánya Carbonex.
- Nem számolgatunk, megyünk tovább, tesszük a dolgunkat. Persze nagyon örülök a győzelemnek. - mondta a mérkőzés után Debre Viktor.
Február 22 – én, szerdán a Tatabánya Carbonex KC a Pick – Szegeddel játssza soron következő bajnoki mérkőzését.

2024. Május 16. 08:25, csütörtök | Életmód

Ön tudja, mi rejtőzik a kép 1%-án?

A Kuckó Önkéntes Program különleges kezdeményezéssel hívja fel a figyelmet az 1%-os rendelkezés fontosságára

2024. Május 16. 07:59, csütörtök | Külföld

Megműtötték a szlovák miniszterelnököt, túl van az életveszélyen

A szlovák miniszterelnök már túl van az életmentő műtéten, jelenleg stabil állapotban van.

2024. Május 16. 07:55, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks történelmi diadala

A Paks hosszabbításban 2-0-ra legyőzte a bajnok Ferencvárost a labdarúgó MOL Magyar Kupa Puskás Arénában rendezett szerdai döntőjében.

2024. Május 16. 07:54, csütörtök | Külföld

Már június végén megtartják az első nyilvános vitát Donald Trump és Joe Biden között

Már június végén megtartják az amerikai elnökjelöltek első nyilvános televíziós vitáját Joe Biden és Donald Trump között, majd szeptember elején második alkalommal is szembenézhet egymással a demokrata és a republikánus jelölt.