Hírek
2022. Július 26. 10:23, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Cuki kiskutyát loptak el a fővárosban, a rendőrök rátaláltak

Az erzsébetvárosi rendőrök megtalálták és visszaadták tulajdonosának az ellopott kutyát.
Feljelentés alapján indult eljárás lopás vétség miatt a VII. Kerületi Rendőrkapitányságon, mivel a gyanú szerint július 21-én a VII. kerületi Baross téren, egy bolt elől valaki ellopta a sértett mindössze két hónapos yorkshire terrier kutyáját.
Néhány nappal a bejelentés után az állat gazdáját egy állatorvos hívta fel, aki azt állította, hogy a kutyát nemrégiben vitték be hozzá vizsgálatra. Kiderült, hogy az orvos a kutya chipje alapján találta meg az eredeti tulajdonost - közölte a rendőrség.
A fővárosi rendőrök a kapott információk alapján eljutottak egy zuglói nőhöz, akinél július 23-án az esti órákban megtalálták a keresett kisállatot.
A VII. Kerületi nyomozók a nőt tanúként hallgatták ki, a kutyát pedig visszaadták a gazdájának. A nő vallomásában elmondta, hogy az állatot nem ő lopta el; ő jóhiszeműen, egy látásból ismert férfitől vásárolta meg.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Március 26. 09:48, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs: várjuk a svéd kormányzati szereplőktől, hogy megnyugtassák a magyar parlament tagjait
Az a célunk, hogy minél nagyobb parlamenti többséggel tudjuk támogatni Svédország NATO-csatlakozását, hasonlóan Finnországéhoz - fejtette ki a miniszterelnök politikai igazgatója.
2023. Március 26. 08:56, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2023. Március 26. 08:55, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar-szerb partnerség segít a példátlan kihívások kezelésében
Magyarország és Szerbia stratégiai partnersége, barátsága nagymértékben hozzájárul ahhoz, hogy Magyarország jobban tudja kezelni az előtte álló példátlan kihívásokat - mondta a külgazdasági és külügyminiszter.
2023. Március 26. 06:56, vasárnap | Belföld
Sok a motoros az utakon, fokozott figyelemmel közlekedjünk!
Visszavonhatatlanul itt a tavasz, ezért számítani kell az utakon a motoros közlekedőkre!