Városlista
2025. június 6, péntek - Norbert

Hírek

2022. Július 11. 10:07, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Dunába esett egy nő a fővárosban

Az 58 éves nőt a fővárosi rendőrök perceken belül kimentették a Dunából.

Bejelentés érkezett hétfőn 4 óra 30 perckor a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység- irányítási Központjába arról, hogy Budapesten, a XI. kerületnél a Dunában sodródik egy nő – közölte a rendőrség.

Miközben a telefon végén lévő bejelentővel folyamatosan kapcsolatban volt az ügyeletes, értesítette a Budapesti Rendőr-főkapitányság Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőreit, akik perceken belül a helyszínre értek és a nőt kihúzták a vízből, majd átadták a mentőszolgálat munkatársainak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld

Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről

Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.

2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld

Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe

Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.

2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé

A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin