Hírek
2011. Október 05. 07:45, szerda |
Sport
Forrás: HírTV
Dzsudzsák harcba szállhat
Játszhat a finnek ellen Dzsudzsák Balázs, a válogatott labdarúgó kezelőorvosa szerint felépült a kulcscsonttörésből.
A szélsővel klubja, az Anzsi Mahalacska sem számolt egyelőre, orosz lapok csak október végére várták a visszatérését.
Az utolsó euróbajnoki selejtezőcsoport mérkőzésnek jövő héten kedden csak akkor lesz tétje a Puskás Ferenc Stadionban, ha pénteken a svédek nem nyernek a finnek otthonában. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Paks legyőzésével életben tartotta címvédésről szőtt álmait a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Paksot a labdarúgó Fizz Liga 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
2026. Április 23. 06:52, csütörtök | Sport
MOL Magyar Kupa - Tizenegyesekkel a Ferencváros jutott a döntőbe
A Ferencváros hazai pályán 2-2-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte a Győrt szerda este a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntőjében.
2026. Április 20. 20:08, hétfő | Sport
Gokart - Nagy Ádám: Bronzérem a szezonnyitón
Egy harmadik hellyel kezdte Nagy Ádám a 2026-os gokartszezont.
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport
Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München
A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.
