Hírek
2018. Április 23. 07:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Lángra kapott egy raktár Győrújbaráton
Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy gyertyákat, mécseseket tároló raktár Győrújbaráton. A tűz átterjedt egy szomszédos raktárra is, amelyben nagy értékű autók álltak
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője hétfő reggel az MTI-t.
Schreindler Ágnes elmondta, hogy egy három raktárból álló épületegyüttes középső eleme gyulladt ki, onnan terjedt át a tűz az egyik mellette lévőre.
A lángokat a győri, a lébényi, a csornai és a pannonhalmi hivatásos, valamint a győrújbaráti önkéntes tűzoltók oltották.
A tűzben senki sem sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 07. 10:00, kedd | Belföld
MÁV: április 7-étől Budapest-Kelenföld és Ferencváros között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok
2026. Április 07. 09:00, kedd | Belföld
Forgalomkorlátozások lesznek Budapesten az amerikai alelnök látogatása idején
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten.
2026. Április 06. 17:00, hétfő | Belföld
Szállodaszövetség: folytatódott a forgalom erősödése a magyarországi szállodákban
2026. Április 06. 16:00, hétfő | Belföld
Magyar fejlesztés javíthatja az állatjólétet és a hatékonyságot a tejtermelő gazdaságokban
Magyar fejlesztésű, mesterséges intelligenciával támogatott szolgáltatás javíthatja az állatjólétet és a működtetés hatékonyságát a tejtermelő gazdaságokban – közölte az MTI-vel az Adutrade Farm Kft.
