Városlista
2026. február 25, szerda - Géza

Hírek

2018. Július 24. 10:57, kedd | Belföld
Forrás: mti

Egy emberölés miatt elítélt férfi súlyosan megvert egy nőt a gyanú szerint

Egy emberölés miatt elítélt férfi súlyosan megvert egy nőt a gyanú szerint

Súlyosan bántalmazta nőismerősét a gyanú szerint egy korábban emberölés miatt elítélt román állampolgár Fonyódon a napokban, a bíróság elrendelte a férfi letartóztatását

- tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség kedden az MTI-t. Azt írták: július 17-én szóváltás alakult ki a férfi és a nő között, ennek során a gyanúsított előbb arcon ütötte, a földre lökte, majd egy késsel háton szúrta az asszonyt, akinek a támadás során eltört egy csigolyája.

Az esetnek szemtanúja volt a nő négy kiskorú gyermeke, a férfi az ő kérésükre hagyta abba a bántalmazást.

A feltételezett elkövető 2017 decemberében szabadult a Romániában rá kiszabott 15 év szabadságvesztésből, ezúttal életveszélyt okozó testi sértés kísérletével gyanúsítják.

Címkék: emberölés, Fonyód, , verés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.

2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld

Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás

2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld

A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között

Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

2026. Február 25. 07:15, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nyitott a diverzifikációra