Hírek
2014. Október 22. 12:05, szerda |
Belföld
Forrás: Könykultúra Magazin/Oxi
El Camino hóhéra - Misztikus bűnüldözés zarándokút közben
Szerelem, misztikum, vallásos romantika, spanyol miliő, rejtélyek, megint csak szerelem és krimi, krimi, krimi. Mindezt kínálja új regényében Susanna Lehner, Az El Camino hóhéra című történetben.
A könnyed szórakozás mellett a kötet, nem mellesleg, sajátságos és hiteles leírása is az El Camino-nak, hiszen, mint a kiadói ajánlóból kiderült, a szerző maga is átélte a nyolcszáz kilométeres zarándokutat.
Sussanna Lehner nem ismeretlen az olvasók előtt, immár negyedik regényével ejti ámulatba híveit a „crossover”, azaz műfajkeveredéssel megalkotott munkáival.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

