Hírek
2022. Április 02. 10:05, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Élettársának közvetített szexpartnereket
Szobákat bérelt és élettársának közvetített szexpartnereket egy sarkadi férfi, akinek az édesanyja is segített a prostitúciós tevékenység megszervezésében. A rendőrség most fejezte be az ügy vizsgálatát.
Élettársával tartatta ki magát a gyanú szerint egy sarkadi férfi, akit 2020. július 8-án fogtak el a Gyulai Rendőrkapitányság és a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Közterületi Támogató Alosztályának rendőrei Sarkadon – közölte a rendőrég.
Kifejtve, hogy a fiatal férfi az akkor 22 éves nőnek interneten feladott hirdetések segítségével szerzett szexpartnereket. A hívásokat a nő fogadta, de az üzenetet küldőknek a sarkadi férfi válaszolt és a nő nevében leegyeztette a találkozók időpontját, helyszíneit.
Gyulán, apartmanházakban bérelt szobákat, majd miután az élettársa pénzért szexuális szolgáltatást nyújtott a hozzá érkezőknek, magához vette a bevételt.
A fiatalember az édesanyja segítségével szervezte a prostitúciós tevékenységet. A férfinak nincs jövedelme, élettársával tartatta ki magát.
A Gyulai Rendőrkapitányság nyomozói őt kerítés, valamint kitartottság bűntettének, édesanyját társtettesként elkövetett kerítés bűntettének elkövetésével gyanúsítják. A nyomozók telefonokat, pénzt, arany ékszereket és egy személykocsit foglaltak le tőlük. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az ügy iratait csütörtökön továbbította az ügyészségre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.