Hírek
2020. November 06. 11:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elfogták egy 2011-es gyilkosság gyanúsítottját
Elfogott a rendőrség egy férfit, aki a gyanú szerint megölt egy idős asszonyt Borsodban 2011 januárjában - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) pénteken.
A rendőrség honlapján azt írták, hogy a 33 éves férfi éjszaka betört egy kistelepülés családi házba, és olyan súlyosan bántalmazta az ott lakó asszonyt, hogy a helyszínen meghalt. A férfi ezután átkutatta a házat, és készpénzt, valamint néhány üveg italt tulajdonított el.
A nyomozók az idén újraindított eljárás során jutottak el a gyanúsítotthoz, akit kedden Kőszegen fogtak el.
A férfi ellen a KR NNI nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást. A bíróság elrendelte a letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld
Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden
Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
2026. Július 01. 06:00, szerda | Belföld
Hőség - Magyar Péter: csak a legszükségesebb célokra használjuk a vezetékes ivóvizet!
Magyar Péter miniszterelnök kedd esti Facebook-üzenetében arra kért mindenkit, hogy a következő napokban csak a legszükségesebb célokra használja a vezetékes ivóvizet.
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
