Hírek
2012. Április 01. 14:13, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
Elton John a halál torkában volt
A 65 éves énekes a napokban elismerte, majdnem úgy járt, mint a közelmúltban elhunyt Whitney Houston. Rengeteg kokaint szívott és csak a csodával határos módon menekült meg.
Elton John bevallotta, valószínűleg már rég halott lenne, ha nem ismeri meg mostani párját, és nem alapítanak közösen családot. "Úgy szívtam a kokót, mint Whitney, csoda, hogy még élek" nyilatkozta egy angol napilapnak.
A zenész 2005-ben kötött házasságot, és azóta is harmonikus kapcsolatban él David Furnish producerrel. Állítja, a kapcsolata és az a döntés, hogy örökbe fogadtak egy kisfiút, segítette, hogy kikerüljön a legmélyebb gödörből, amibe az alkohol és a drog sodorta.
Elton és párja, annyira boldogok, hogy nemrégiben azt is elhatározták, újabb gyereket fogadnak örökbe. "Az életem tökéletes bizonyíték arra, hogy a szerelem és család sok mindenre gyógyír lehet."
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 28. 07:55, hétfő | Bulvár
Ismét Magyarországon tartják a guppi tenyésztők Európa bajnokságát és kiállítását
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.
2025. Július 26. 09:56, szombat | Bulvár
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált, amelyre a szervezők minden eddiginél több, 760 bálozót várnak.