Hírek
2011. Október 19. 14:29, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Ez a legbrutálisabb gyilkosság
Hónapokon keresztül bántalmaztak és kínoztak, majd megöltek egy 25 éves nőt Battonyán.
Az áldozatnak fogóval kitépték a fogait, az arcán cigarettákat nyomtak el, a lábujjait eltörték, a körmei alá pedig tűt szúrtak. Három ember ellen indult eljárás.
A rendőrség október 6-án találta meg az elásott holttestet, és még aznap Szegeden elfogott egy 35 éves helyi férfit, aki előzetes letartóztatásban van. Múlt héten őrizetbe vették egykori élettársát, egy 33 éves battonyai nőt és annak jelenlegi élettársát is. A nyomozás adatai szerint az elkövetők pókereztek, a győztesnek az volt a „jutalma”, hogy a sértettet megverhette, megrugdoshatta. A büntetőtörvénykönyv szerint akár életfogytiglani börtönt is kaphatnak. A rendőrség a magyar kriminalisztika legbrutálisabb gyilkosságának nevezte az esetet. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.

