Hírek
2018. Január 27. 08:37, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Feltehetőleg szén-monoxid-mérgezés ölt meg egy embert Kisnaményban
Feltehetőleg szén-monoxid-mérgezésben halt meg egy ember a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kisnaményban, egy sérültet pedig kórházba szállították
- közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szombat hajnalban. Az épületben vegyes tüzelésű kályha üzemelt. Ketten lettek rosszul, egyikük az eszméletét is elvesztette, és az ő életét a mentők már nem tudták megmenteni. A másik sérültet kórházba vitték.
A helyszínre riasztott fehérgyarmati hivatásos tűzoltók még szellőztetés után is jelentős szén-monoxid-koncentrációt mértek az ingatlanban - derül ki a közleményből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld
Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.
2026. Április 27. 11:00, hétfő | Belföld
Az eddiginél korábban lép életbe a MÁV csoport előszezoni menetrendje
A MÁV-csoport előszezoni menetrendje az idén minden eddiginél korábban, már május 1-jétől életbe lép - közölte a közlekedési vállalat vasárnap az MTI-vel.
2026. Április 27. 10:00, hétfő | Belföld
Jogszabály-módosítást kezdeményez az Országgyűlésnél a győri önkormányzat több káros anyag határértékének előírásában
Felterjesztési jogával élve jogszabály-módosításra sarkallja az Országgyűlést több ipari eredetű, egészségre káros anyag levegőterheltségi és felszín alatti vízi határértékének előírásában a győri közgyűlés
2026. Április 27. 09:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, versenyképes ötletekre építi
Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, az életképes és versenyképes ötletekre építi, mert ebben rejlik a hosszú távú és fenntartható siker titka
