Városlista
2025. március 15, szombat - Kristóf

Hírek

2022. Február 15. 10:52, kedd | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Fiatal pár vert meg és rabolt ki egy kocsmárost

Fiatal pár vert meg és rabolt ki egy kocsmárost

Rablás történt Pincehelyen, egy helyi pár támadta meg a kocsmárost. Mindkettőjüket rövid időn belül elfogták a tamási rendőrök.

Bejelentést tett a rendőrségre egy 66 éves pincehelyi férfi, mert február 13-án este 10 óra körül az általa üzemeltetett borozóban egy férfi és egy nő megtámadta, bántalmazták, majd kezeit lefogva elvették értékeit és távoztak. A bántalmazás során meg is sérült – közölte a rendőrség.

A Tamási Rendőrkapitányság munkatársai néhány óra múlva elfogták egy rokonuk ozorai házában a fiatal párt, akik elkövethették a rablást. A férfi elbújt, az ágyneműtartóból került elő.

A 21 éves nőt és 27 éves párját előállították, gyanúsítottként hallgatták ki, majd mindkettőjüket őrizetbe vették.

A gyanúba fogott pártól lefoglalták a jogtalanul megszerzett értékek egy részét is.
Az ügyben a Tamási Rendőrkapitányságon folytatják a nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.

2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek

Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.