Hírek
2020. Június 13. 10:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Ficsak: világszerte egyedülálló a magyar kormány családpolitikája
Világszerte egyedülálló a magyar kormány családpolitikája - emelte ki a Fiatal Családosok Klubja (Ficsak) alapítója az M1 csatorna péntek esti műsorában.
Király Nóra azt mondta: Magyarországon 2010 óta évről évre újabb családtámogatási programokat jelent be a kormány, amelyek eredménye megmutatkozik a statisztikákban is. Példaként említette, hogy az első negyedévben több gyermek született, mint tavaly az év azonos időszakában.
Úgy értékelt, a magyar kormány számára a család az első, minden lépése azt célozza, hogy a demográfiai mutatók javuljanak.
Király Nóra hozzátette, a kormány, a családügyi államtitkárság folyamatosan dolgozik azon, hogy a különböző támogatások igénylését megkönnyítse.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 07. 10:00, kedd | Belföld
MÁV: április 7-étől Budapest-Kelenföld és Ferencváros között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok
2026. Április 07. 09:00, kedd | Belföld
Forgalomkorlátozások lesznek Budapesten az amerikai alelnök látogatása idején
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten.
2026. Április 06. 17:00, hétfő | Belföld
Szállodaszövetség: folytatódott a forgalom erősödése a magyarországi szállodákban
2026. Április 06. 16:00, hétfő | Belföld
Magyar fejlesztés javíthatja az állatjólétet és a hatékonyságot a tejtermelő gazdaságokban
Magyar fejlesztésű, mesterséges intelligenciával támogatott szolgáltatás javíthatja az állatjólétet és a működtetés hatékonyságát a tejtermelő gazdaságokban – közölte az MTI-vel az Adutrade Farm Kft.
