Városlista
2026. február 19, csütörtök - Zsuzsanna

Hírek

2012. Február 27. 14:03, hétfő | Belföld
Forrás: OrientPress

Figyelem! Ma még bevallhatja adóit

Figyelem! Ma még bevallhatja adóit

A Nemzeti Adó-és Vámhivatal közli, hogy 2012. február 27-ére, azaz a mai napra több határidős feladat vár az adófizetőkre, melyek az alábbiak.

A vállalkozási tevékenységet folytató vagy általános forgalmiadó-fizetési kötelezettséget eredményező értékesítést végző magánszemélyek hétfőig, azaz 2012. február 27-éig (mivel február 25-e szombatra esik) a 1153 számú nyomtatványon nyújthatják be személyi jövedelemadó bevallásukat az adóhatósághoz.

Szintén február 27-éig kell a 1143 számú nyomtatványon bevallást benyújtaniuk az eva-alanyok többségének: az egyéni vállalkozóknak és a bevételi nyilvántartást vezető betéti és közkereseti társaságoknak.

Fontos, hogy az esetleges adókötelezettséget is 2012. február 27-ig kell megfizetni!

Arra kérjük Tisztelt Adózóinkat, hogy amennyiben megtehetik, minél hamarabb adják be bevallásukat az adóhatósághoz, lehetőség szerint az Ügyfélkapun keresztül, elektronikus úton! Ezzel a felesleges sorban állást is elkerülhetik.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben

Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

843 kilométer közút felújítását tervezik idén

A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.

2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld

Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél

2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került

Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába