Hírek
2013. Július 27. 08:08, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Folytatta útját a Budapesten leszállt Ryanair járat
Folytatta útját a Ryanair Milánóból Varsóba tartó járata péntek délután, miután a nap folyamán megszakította útját a budapesti Liszt Ferenc-reptéren.
A repülőteret üzemeltető Budapest Airport kommunikációs igazgatója, Hardy Mihály pénteken kora délután arról értesítette az MTI-t, hogy füstriasztás miatt megszakította útját a Ryanair Milánóból Varsóba tartó járata, és leszállt a Liszt Ferenc-repülőtéren.
A Ryanair tájékoztatása szerint a társaság Milánóból Varsóba tartó járata elővigyázatossági okokból szakította meg útját Budapesten, mert egy utas füstszagot érzett a fedélzet hátsó részében."A repülőgép normális körülmények között landolt, és az utasok rendezett körülmények között hagyták el a fedélzetet. A gépet a Ryanair egyik mérnöke átvizsgálta és - miután nem talált sem füstre, sem füstszagra utaló nyomokat - engedélyt adott a gép felszállására" - közölte a Ryanair kommunikációs igazgatója, Robin Kiely pénteken.A Ryanair sajnálatát fejezte ki az utasoknak a késedelem miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld
Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden
Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
2026. Július 01. 06:00, szerda | Belföld
Hőség - Magyar Péter: csak a legszükségesebb célokra használjuk a vezetékes ivóvizet!
Magyar Péter miniszterelnök kedd esti Facebook-üzenetében arra kért mindenkit, hogy a következő napokban csak a legszükségesebb célokra használja a vezetékes ivóvizet.
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
