Hírek
2012. Április 24. 07:23, kedd |
Bulvár
Forrás: STOP / Új Ász
Főszerepet kapott Ihos József
A népszerű humorista hat éve pereskedik, hogy birtokba vehesse lakását, amit megvásárolt.
Most - ha csak a képernyőn is - végre megállapodhat, hiszen a Hálózat TV-n útjára indult Az Édes otthon című vígjátéksorozat, amelyben Rák Kati színésznő mellett ő alakítja a férfi főszerepet.
- Nagyon régi vágyam teljesült azzal, hogy szerepet kaptam a sorozatban Kati oldalán. Most végre eljött az alkalom, hogy megismerjenek az emberek mint színészt, hiszen bár a sorozat helyzetkomikumokon alapuló vígjáték, mégsem a tőlem megszokott humoristát kapja a néző. Remekül haladunk a forgatásokkal és gyakorlatilag végigröhögjük az egészet, mert valóban nagyon szellemesek a helyzetek és a dialógusok is. Remélem, hogy az első részt még számtalan epizód fogja követni - mondta az Új Ásznak Ihos József.
Új Ász /STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár
A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó
A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.
2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár
Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica
Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.
2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár
Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat
Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.
2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár
Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született
2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.