Városlista
2026. március 11, szerda - Szilárd

Hírek

2011. November 27. 07:04, vasárnap | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Úgy megverték a 17 éves fiút, hogy megrepedt a lépe

Úgy megverték a 17 éves fiút, hogy megrepedt a lépe

Két tizenéves ellen életveszélyt okozó testi sértés gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség, mivel Kapuváron, az utcán olyan súlyosan bántalmaztak egy 17 éves fiút, hogy két helyen megrepedt a lépe.

Közölte a rendőrség szombaton az MTI-vel.

Kálmán Gabriella, a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense elmondta: az áldozatot a soproni kórházban megműtötték, és már nincs életveszélyben.

Az eddigi megállapítások szerint a hét elején hárman vették körül a fiút, és a sapkáját követelték. Megkapták, a társaság két tagja mégis utánaeredt, ütni kezdte, hasba rúgta – ismertette az esetet a sajtóreferens.

A kapuvári rendőrök elfogták az elkövetőket, akik beismerték tettüket. A szabadlábon védekező támadók indítékként egy régebbi sérelmüket jelölték meg – tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.