Hírek
2012. Január 18. 13:50, szerda | Helyi sport
„Hajrá Tatabánya! Hajrá Grundfos! Hajrá Grundfos – Tatabánya!”
Sajtótájékoztatót tartott a Carbonex KC. Célja az volt, hogy bejelentsék, hogy egy középtávú megállapodás született, amely három évre szól a Grundfos Magyarország Gyártó Kft és a tatabányai kézilabda klub között.
Bódi Dezső a Carbonex KC nevében köszönetet mondott elsősorban a média képviselőinek, hogy ilyen nagy számban megjelentek, köszöntötte még a Polgármesteri Hivatalból, Schmidt Csaba polgármestert, majd utoljára, de nem utolsó sorban a Grundfos Magyarország Gyártó Kft-t, aki a kézilabda csapatát kiemelten támogatja.
2012. július elsejével a Grundfos Kft. névadó szponzorává válik a tatabányai kézilabda csapatnak. Grundfos Tatabánya néven fognak indulni a bajnokságban.
„Három erős lába lesz a tatabányai kézilabdának: tatabányai város önkormányzata, Grundfosnak Magyarország Gyártó Kft. A harmadik lába pedig a média.
Török László, a Grundfos vezérigazgatója elmondta, hogy nagyon jó kapcsolatot ápol az Európa Kézilabda Szövetséggel. Többek között elmondta azt is, hogy miért is a kézilabdát támogatja a cég? "Először is azért, mert a kézilabda egy nemzetközi sportág, 140 országban van jelen, több mint húsz millió játékossal és a kézilabda jellemzői nagyon találóak a vállalat kultúrájával."
A kézilabda csapattal 2008-ban találkozott a Grundfos, először egy kissebb támogatással, a tizedik születésnapon. A mostani szerződés már egy magassabb támogatásról szól. -említette Török László igazgató úr. Következő két teljes bajnoki évben a csapat már Grundfos Tatabánya néven fog szerepelni.
Az eseményen azt is megtudtuk, hogy Ivo Diaz, aki a hozzáállásával, játékkultúrájával méltón vált a csapat ikonjává, újabb két éves szerződést írt alá, valamint új feladatként, az utánpótlás nevelésébe, az edzői tevékenységbe is bekapcsolódik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.

