Hírek
2016. Május 06. 11:52, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Hamisított termékeket áruló internetes kereskedőt fülelt le a NAV

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei és adóellenőrei lakásán foglalták le egy internetes kereskedő 300 ezer forintos hamisított árukészletét - közölte az adóhatóság pénteken az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint adószám nélkül végzett adóköteles tevékenység, valamint iparvédelmi jogok megsértése miatt indult eljárás a kereskedő ellen, aki ezen felül még többszázezer forintos pénzbírságra is számíthat.
A pénzügyőrök és revizorok a fővárosban végeztek ellenőrzést egy internetes kereskedőnél. A revizorok a hirdetési oldalon található fej- és fülhallgató kínálatból választottak, azonban vásárlásukról számlát nem kaptak.
Ezt követően a pénzügyőrök átvizsgálták a kereskedő lakását, ahol hamis fej- és fülhallgatókat találtak gyári csomagolásban. A NAV pénzügyőrei a mintegy 300 ezer forint értékű hamis termékeket lefoglalták, és iparvédelmi jogok megsértése miatt feljelentést tettek a NAV illetékes bűnügyi igazgatóságán - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek
Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén
Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén
2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek
Állon rúgta a beteghordót
A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.