Hírek
2021. Július 19. 13:08, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Hárman verték meg, életveszélyes megsérült
Hárman bántalmazták azt a férfit, aki életveszélyes sérüléseket szenvedett. A feltételezett elkövetőket őrizetbe vették a bátonyterenyei nyomozók.
A Nógrád megyei rendőrök életveszélyt okozó testi sértés bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 42 éves és egy 26 éves bátonyterenyei, valamint egy 23 éves mátraverebélyi lakos ellen.
A gyanúsítottak július 17-én 23 óra körül Bátonyterenye – Kisterenye városrész – belterületén az egyik italozóban szóváltásba keveredtek férfi ismerősükkel. A 42 éves férfi és 23 éves társa ezután megütötte a sértettet, aki a földre esett, majd távozott az italozóból. A 23 éves és a 26 éves gyanúsítottak azonban követték a sértettet, akit a város egyik buszmegállójában ismételten többször ököllel megütöttek, majd több alkalommal megrúgtak. A bántalmazott férfi az elsődleges orvosi vélemény alapján életveszélyes sérüléseket szenvedett – közölte a rendőrség.
A mátraverebélyi lakost és két társát a bejelentést követően a rendőrök elfogták, előállították, gyanúsítottként kihallgatták és őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen
Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.
2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld
Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány
Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.
