Városlista
2025. március 29, szombat - Auguszta, Bertold

Hírek

2015. Október 17. 00:00, szombat | Helyi sport

Három versenyen a TSC öklözői

A közelmúltban egymást követően 3 versenyen vett részt a TSC ökölvívó szakosztálya.

Pakson megrendezett nemzetközi kupán 4 fővel indult Tatabánya csapata, ahol a lányok voltak a főszereplők a versenyen. Minden mérkőzésüket megnyerték, így aranyéremmel térhettek haza. A lányok Oláh Virág 44 kg, Szabó Petra 46 kg, Járóka Szintia 54 kg, és Sipos János 48 kg-ban a fiúkat képviselve a 2. helyen végzett.

A Pápán a boksz gálán 4 tatabányai fiú lépett a kötelek közé, ami jó felkészülési lehetőség volt a közelgő magyar bajnokságra. Czifrik János 56 kg-ban ezüstérmes, Kutacs Roland 63 kg-ban ezüstérmes, Szabó Bence 49 kg-ban aranyérmes és Mészáros Zoltán +80 kg-ban aranyérmes lett.

Oroszlányon került lebonyolításra az régiók közötti csapatbajnokság jelenleg soron következő fordulója. A CSB-n a Földi Imre Sportösztöndíjas Tar Sándor 56-kg-ban, Kutacs Roland 63 kg-ban mérlegelve erősítette a régió csapatát és hozták a győzelmi pontokat. A CSB végeredményeként 12-10-re nyert a Közép-dunántúl csapata a Dél-alföldi Betyárok régiója ellen. A CSB előtt régiós pofon parti keretében 4 versenyzőnk mérette meg magát a szorítóban és jó teljesítményt nyújtva győztek. A versenyzők: Járóka Roland, Pongó Richárd, Kutacs Roland, Vörös Róbert.
A versenyzőket felkészítették Rózsa András és Kardos József.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 08. 18:18, szombat | Helyi sport

Férfi kézilabda NB I - Tatabányán nyert a Szeged

A Szeged végig vezetve két góllal győzött a Tatabánya otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.

2025. Március 28. 07:58, péntek | Külföld

Vlagyimir Putyin: komolyan kell venni a Grönlandra vonatkozó amerikai igényt

Az Egyesült Államok régóta tervezi Grönland annektálását, az erre vonatkozó igényt komolyan kell venni - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök csütörtökön Murmanszkban, egy a sarkvidék jövőjéről tartott fórum plenáris ülésén.

2025. Március 28. 07:56, péntek | Belföld

Gazdaság: Máris csökkentette idei várakozásait a jegybank

Februárban elérte az infláció a csúcsát, 2025-ben átlagosan 4,5-5,1 százalék között lesz a fogyasztói árak növekedése, és 2026 elején mérséklődik ismét a jegybanki toleranciasávba

2025. Március 28. 07:55, péntek | Belföld

Agrometeorológia: folytatódott a talajok feltöltődése

Az elmúlt héten csökkent a csapadékhiány, még pár napig folytatódik a talajok feltöltődése, majd szárazabb időszak kezdődik - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.