Hírek
2011. Szeptember 16. 09:03, péntek |
Helyi sport
Forrás: carbonexkc.com
Hazai pályán magabiztos győzelem, idegenben vereség Kecskeméten
A Földi Imre Sportcsarnokban, könnyedén győzött a Tatabánya Carbonex KC az előző szezonban a Kecskemét ellen. A 16. fordulóban, idegenben aztán nem várt vereséget szenvedett.
Szeptember 17-én, szombaton 18 órától Kecskeméten lép pályára a Tatabánya Carbonex együttese.
Az előző szezonban a 3. és a 16. fordulóban találkozott a két csapat. Szeptemberben 20-16-os félidő után 40-28-ra nyert a Carbonex, Tatabányán. Akkor Halász nyolcszor, Harsányi ötször, Kekezovic hétszer, Tomas Urban ötször volt eredményes. A kecskemétieknél Dobó hetet, Simon ötöt lőtt.
Decemberben Kecskeméten Avar György együttese nyert. A tatabányai fiúk ugyan vezettek a félidőben 12-13-ra, ám a végén 28-26-os győzelemnek örülhettek a hazaiak. Bajusz, Simon, Szabó P. és Vancsics szórták a gólokat. Az akkori Carbonexben Halász volt a legeredményesebb, hét találattal.
Debre Viktor: - A védekezésünknek egységesnek és keménynek kell lennie, az indításainknak ugyanúgy kellene működnie, mint a Mezőkövesd ellen. Mindenképpen kellene 4-5 játékos, aki jó teljesítményt nyújt.
Szente Gábor: - A következő két mérkőzés nem lesz egyszerű. Szerintem, ha Kecskeméten nyerni tudunk, akkor, az lökést adhat egy Csurgó elleni rangadóra. De nem szabad lebecsülni a Kecskemétet. Mi ott mindig megizzadunk, vagy pont nélkül jövünk haza. Persze egy sorozatnak mindig meg kell szakadnia.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 12:00, kedd | Külföld
Brit miniszterelnök: Nagy-Britanniát nem fogják belerángatni ebbe a háborúba
Nagy-Britanniát \"nem fogják belerángatni\" az iráni háborúba és a szélesebb térségben kialakult konfliktusba - mondta Keir Starmer brit miniszterelnök a a Downing Streeten tartott hétfői sajtóértekezletén.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
