Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2011. Október 10. 08:44, hétfő | Helyi sport
Forrás: carbonexkc.com

„Idegenben nyerni mindig szép”

„Idegenben nyerni mindig szép”

10 – 13 – as félidő után 23 – 27 – re nyert a Tatabánya Carbonex KC az idei szezon első EHF – Kupa mérkőzésén, Görögországban, a PAOK Thessaloniki ellen.

Debre Viktor együttese jól kezdett, hiszen a 8. percben 1 – 4 – re vezettek. A folytatásban állandósulni látszott a két gólos különbség, a tatabányai fiúk javára. Még úgy is, hogy ziccerek maradtak ki és kiállítások is nehezítették Harsányiék dolgát.

A 24. percben, 6 – 10 – es különbségnél időt kért a hazai csapat. Ez után egy – egy tatabányai ziccer kimaradt, ám három gólnál közelebb nem tudtak kerülni a hazaiak. Az első harminc perc után 10 – 13 volt az állás.
A második játékrészben voltak hullámvölgyek mindkét csapat játékában. Az ötödik percben 13 – 15 volt az állás, ám a kilencedikben – először a mérkőzésen – 16 – 16 – ra egyenlítettek a görögök. Innen aztán percről percre változott az állás. Volt, hogy két perc alatt két gólt szereztek a tatabányai fiúk, majd egyenlítettek a hazaiak. A 20. percben 21 – 23 – ról megint növelni kezdte előnyét a Carbonex. A végeredmény: 23 – 27.
Bódi Dezső, társadalmi elnök, Tatabánya Carbonex KC: - Közepes teljesítménnyel sikerült nyernünk. Örülök a győzelemnek.
Debre Viktor, vezetőedző, Tatabánya Carbonex KC: - Megérdemelt győzelmet arattunk, még ilyen arányban is.

A visszavágót október 16 – án, vasárnap 19 órától rendezik a Földi Imre Sportcsarnokban, Tatabányán.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód

A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben

A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese

2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld

Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját

Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.