Hírek
2011. Szeptember 24. 14:41, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Idén is tarolt Pars Krisztián

A hazai közönség előtt szereplő, tavaly is győztes Pars Krisztián a világ idei legjobb eredményével, 81,89 méterrel nyerte pénteken a férfi kalapácsvetők viadalát a Németh Pál emlékversenyen Szombathelyen.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint az augusztusban világbajnoki ezüstérmes nehézatléta mögött a német Markus Esser végzett a második, Németh Kristóf pedig a harmadik helyen. Az olimpiai és világbajnok lengyel Szymon Ziólkowski negyedik lett. Pars tavaly 78,34 méteres dobással nyert, most még magabiztosabban győzött, több mint öt méterrel verte Essert.
A versennyel a 2009-es év elején elhunyt Németh Pálra, minden idők egyik legjobb szakedzőjére emlékeztek.
Eredmények:
1. Pars Krisztián 81,89 m
2. Markus Esser (német) 76,16
3. Németh Kristóf 75,53 (da)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:39, szombat | Sport
Magyar-svéd - Kétgólos vereség
A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-s vereséget szenvedett a tartalékos svéd csapattól a telt házas Puskás Arénában rendezett pénteki barátságos mérkőzésen.
2025. Június 07. 09:33, szombat | Sport
Magyar-svéd - Rossi: nehéz kikerülni ebből a negatív spirálból
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott ismét a helyzetkihasználásban maradt el a riválisától a svédektől pénteken elszenvedett 2-0-s vereség alkalmával.
2025. Június 06. 07:23, péntek | Sport
Nemzetek Ligája - Kilencgólos meccsen nyertek a spanyolok a franciák ellen
Nem mindennapi, kilenc gólt hozó mérkőzésen a címvédő spanyol válogatott 5-4-re nyert a franciák ellen a labdarúgó Nemzetek Ligája németországi négyes döntőjének második, csütörtöki elődöntőjében.