Hírek
2018. Január 11. 08:44, csütörtök | Helyi
ISMÉT JÁRHATÓ AZ M1-ES AUTÓPÁLYA TATA ÉS TATABÁNYA TÉRSÉGÉBEN
Befejeződött a műszaki mentés a Budapest felé vezető oldalon a 63-as és az 59-es kilométerszelvényeknél, ahol korábban személyi sérüléses balesetek történtek.
Mint arról korábban beszámoltak, 2018. január 10-én 23 óra 6 perc körül az M1-es autópálya 59-es kilométerszelvényében egy kamion a belső szalagkorlátnak ütközött és azt átszakította. A jármű a Budapest felé vezető oldalon, az oldalára borulva állt meg. A balesetben egy személy súlyosan sérült. A műszaki mentés befejeződött, a forgalom 2018. január 11-én 7 óra 15 perctől ismét zavartalanul haladhat.
Szintén baleset történt az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán január 11-én a 63-as kilométerszelvényben 5 óra 35 perc körül. Eddig tisztázatlan okból hat személygépkocsi egymásnak ütközött, a balesetben két fő sérült. A rendőrök 8 óra 11 perckor feloldották a forgalomkorlátozást, az autópálya érintett szakasza ismét teljes szélességében járható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 09:44, péntek | Helyi
SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK
A Tatabányai Rendőrkapitányság 11010/1962/2025. bü. számon indított eljárást személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset gondatlan okozásának vétsége miatt.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 17. 10:58, szerda | Helyi
E-CIGARETTA BUKTATTA LE
Elfogták azt a 32 éves tatabányai férfit, aki a lakásában kristályt árusított.
