Hírek
2020. Január 14. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Ismét országszerte várható sűrű köd
Keddre is az egész országra figyelmeztetést adott ki a tartós, sűrű köd veszélye miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: az esti óráktól már az északnyugati országrészben is ködre lehet számítani. Kedden is nagyrészt borult, párás és foltokban ködös lesz az idő, csak a dunántúli illetve a dél-alföldi tájakon valószínű némi napsütés. A borult, ködös tájakon bárhol előfordulhat hószállingózás, ónos szitálás.
Megjegyezték, hogy a hegyekben az alacsonyszintű rétegfelhőzet miatt a hegyek lábánál kedvezőtlenebbek a látási viszonyok, de 600-700 méteres magasság felett már tiszta az égkép.
Az előrejelzés szerint kedden hajnalra mínusz 6 és 0 fok közé hűl le a levegő. A nappali maximumok a borult, párás helyeken 0, a napos tájakon 5 Celsius-fok körül alakulnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
