Hírek
2018. Március 18. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Italokért rabolt a 17 éves fiú
A rendőrök pár órán belül elfogták a szolnoki rablás gyanúsítottját.
A Szolnoki Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 17 éves szolnoki lakos ellen. A fiatal március 15-én 23 óra után Szolnok egyik utcáján szólította le a hazafelé sétáló sértettet, akitől a rövid ismeretség után a táskájában lévő szeszes italokat követelte, majd fojtogatni kezdte.
A férfi a fojtogatásból kiszabadult és elfutott, de a támadó utolérte és a földre rántotta, majd többször megrúgta. A földre került sértett a bántalmazást követően a hátizsákjából kivette az italokat, melyeket a támadó magához vett, és elmenekült a helyszínről.
A rendőrök az adatgyűjtést követően, rövid időn belül azonosították, és pár órán belül elfogták a szolnoki fiatalt. A nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tesznek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld
Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.
2026. Április 27. 11:00, hétfő | Belföld
Az eddiginél korábban lép életbe a MÁV csoport előszezoni menetrendje
A MÁV-csoport előszezoni menetrendje az idén minden eddiginél korábban, már május 1-jétől életbe lép - közölte a közlekedési vállalat vasárnap az MTI-vel.
2026. Április 27. 10:00, hétfő | Belföld
Jogszabály-módosítást kezdeményez az Országgyűlésnél a győri önkormányzat több káros anyag határértékének előírásában
Felterjesztési jogával élve jogszabály-módosításra sarkallja az Országgyűlést több ipari eredetű, egészségre káros anyag levegőterheltségi és felszín alatti vízi határértékének előírásában a győri közgyűlés
2026. Április 27. 09:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, versenyképes ötletekre építi
Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, az életképes és versenyképes ötletekre építi, mert ebben rejlik a hosszú távú és fenntartható siker titka
