Hírek
2018. December 28. 09:59, péntek |
Bulvár
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Karácsonyi dalra adta meg magát egy lövöldöző az Egyesült Államokban

Kilencórányi patthelyzet után egy karácsonyi dalra adta meg magát a rendőröknek egy lövöldöző az Egyesült Államokban.
Az eset Pennsylvania államban, Pottstown városában történt karácsony éjjelén. A 34 éves férfi puskával és lőszerekkel felszerelkezve elbarikádozta magát a házában. A rendőröket a felesége hívta ki telefonon, jóllehet az asszony nem tartózkodott otthon.
A férfi többször is a rendőrökre lőtt, de senkit sem sebesített meg. Végül azt követelte, hogy énekeljenek neki karácsonyi dalt, amit az egyik rendőr telefonon keresztül teljesített. A férfi erre ígéretéhez hűen megadta magát.
A vád ellene 11 rendbeli gyilkossági kísérlet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár
A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó
A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.
2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár
Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica
Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.
2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár
Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat
Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.
2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár
Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született
2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.