Hírek
2018. Szeptember 07. 17:04, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay
Karalábéval támadt a balhézó fiatal a biztonsági őrre
Botrányosan viselkedő fiatalok közül egyikük egy karalábéval dobta meg a biztonsági őrt a pécsi vásárcsarnokban csütörtökön.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába csütörtökön 6 óra 30 perckor egy férfi tett bejelentést arról, hogy néhány fiatal botrányosan viselkedik a vásárcsarnokban, és egyikük egy karalábéval megdobta a biztonsági őrt. A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy a több férfiből álló társaság előbb lángosokat dobált az egyik büfé előtt, majd amikor a biztonsági őrök kikísérték őket a csarnokból egyikük vásárolt egy karalábét, majd megdobta vele az egyik biztonsági őrt. Az őr nem szenvedett sérülést.
A rendőrök a helyszínen elfogták a garázdasággal gyanúsítható 21 éves helybeli férfit, majd előállították, és kihallgatták gyanúsítottként, tettét beismerte.
Ellene garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a Pécsi Rendőrkapitányság indított nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

