Városlista
2026. január 12, hétfő - Ernő

Hírek

2018. Május 16. 10:04, szerda | Helyi

Két érem párbajtőrben!

Két érem párbajtőrben!

Az ifjú hölgyek brillíroztak hétvégén

Az Országos Bajnokság előtti utolsó Olimpici versenyre utaztak el az OMS-Tata és a TSC fiatal párbajtőrözői Békéscsabára. A sok pontszerző hely mellett a legfiatalabb hölgyek parádéztak az igencsak népes, nemzetközi mezőnyben.

Vasárnap a serdülő lányok 78 fős versenyén, a gyermek korcsoportba tartozó Garzó Liliána TSC remek versenyzéssel jutott a legjobb nyolc közé, ahol nagy csatában, egy tussal kapott ki az MTK színeiben induló Miskó Dorinától és végzett a 7. helyen.

A legkisebb korosztály hölgy tagjai is vasárnap vívtak. Az OMS-Tata fiatal versenyzője, Molnár Eszter kiváló csoportkörök után a 13. helyről kezdte meg a direkt kieséses tábla küzdelmeit az 50 fős mezőnyben. Nagy csatában egy tusos vereséget szenvedett az érdi Csók Kincsőtől, így a 8. helyen zárta a versenyt.
Edzők: Juhász Bence, Molnár Petra, Partali Csaba, Plásztán Attila

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 09. 09:44, péntek | Helyi

SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK

A Tatabányai Rendőrkapitányság 11010/1962/2025. bü. számon indított eljárást személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset gondatlan okozásának vétsége miatt.

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2025. December 17. 10:58, szerda | Helyi

E-CIGARETTA BUKTATTA LE

Elfogták azt a 32 éves tatabányai férfit, aki a lakásában kristályt árusított.