Hírek
2018. Március 16. 09:57, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Két holttestet találtak Szentendrén
Állampolgári bejelentést követően két holttestet találtak a rendőrök március 15-én délután Szentendre belterületén, közterületen - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel pénteken.
András Tamás elmondta: az elsődleges adatok alapján nem zárható ki, hogy bűncselekmény történt, így a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság ismeretlen tettes ellen indított büntetőeljárás keretében, szakértők bevonásával vizsgálja az ügyet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.

