Városlista
2025. március 25, kedd - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2011. December 05. 13:04, hétfő | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Ketten haltak meg kihűlés miatt

Két újabb áldozata van a hideg időjárásnak Borsod-Abaúj-Zemplénben; két férfi halt meg kihűlés következtében Edelényben, illetve Sajószentpéteren – közölte a rendőrség hétfőn.

Múlt csütörtökön házának bekerített udvarán, a földön fekve holtan találtak rá egy 75 éves edelényi férfira. Az idős ember korábban szédülésre, rosszullétre panaszkodott, más betegsége nem volt, gyógyszert nem szedett – ismertette Gaskó Bertalan, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője.

Egy nappal később ugyancsak házának bekerített udvarán, a földön fekve hűlt ki Sajószentpéteren egy 60 éves férfi, aki ittassága miatt nem tudott bemenni a lakásába. A szóvivő hozzátette: a helyszínre érkező orvos az idegenkezűséget mindkét esetben kizárta, és a halál okaként kihűlést állapított meg.

Gaskó Bertalan emlékeztetett arra, hogy Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt év téli időszakában húszan vesztették életüket kihűlés miatt, az idén ősztől pedig már nyolcan haltak meg.

Címkék: kihűlés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek

Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén

Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén

2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek

Állon rúgta a beteghordót

A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.

2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek

Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót

A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.